Anasayfa
Bize Ulaşın
Twitter
Facebook


Yaylı Pul

Borrelly, teknik yaylı rondelalar tasarımcısıdır.En uygun çözümü belirlemek için ihtiyaçlarınızı analiz eder. In-House mühendislik departmanı yüksek performanslı hesaplama yazılımı,deneyim ve bilgi ile tasarımın üzerine inşa eder.

İhtiyaçlarınızı düşünen, sizinle birlikte çalışan en son teknikler ve en ekonomik açıdan uygun çözümü belirlemek için bir çok spesifikasyon hazırlar.

Borrelly sürdürülebilir ulusal ve uluslararası kalkınmayı amaçladığı ve amaçlarına ulaşmak için uygun tesisler kurmuştur. Çeşitli fonksiyonel üretim üniteleri, yenilikçi teknikler için bu tesisler uygundur. Optik, statik ve dinamik ölçüm ekipmanları ile donatılmıştır. Ayrıca denetim laboratuvarları bulunmaktadır.Borrelly tasarlar ve yüksek kalitede ürünler geliştirir. Şirketin ileri teknoloji uzmanlığı, EN 9100 ve ISO 9001 sertifikaları ile onaylanmıştır. 2004 Yılında elde edilen bu sertifikalar 2007 yılında yenilenmiştir.

 
Skf
 
Nilos
 
Ina
 
Seeger
 
Borrelly
 
Federal Mogul
 
Ürünlerimiz

Rulmanlar

Skf
Ina
Toz Kapakları

Nilos
Teflon kaplı Burç

Federal Mogul
Emniyet Segmanı

Seeger
Yaylıpul Rondella

Borrelly
Skf

Rulmanlar

Keçeler

Yağlama

Mekatronik

Güç Aktarım Ürünleri

Teknik Destek

Tersane caddesi mahkeme sokak No:4/C 34420 Karaköy İstanbul    |    T: + 90 212 238 53 46 (pbx)    |    F: + 90 212 250 71 40    |    P: bilgi@erenrulman.com

© 2013 Eren Rulman Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.