Anasayfa
Bize Ulaşın
Twitter
Facebook


Federal Mogul

Federal Mogul 100 yıldan fazla yenilik ve lider teknoloji aracılığıyla değer yaratmak olmuştur.

Bir yüzyılı aşkın süredir, Federal Mogul müşterilerimizin yeni nesil ürünler üretmek için gereken yenilikçi ürünler geliştirdi. Şirket, yakıt ekonomisi geliştirmek emisyonlarını azaltmak ve küresel mühendislik, üretim, dağıtım ve müşteri hizmetleri programları ile dayanıklılığı geliştirmek için yenilikler geliştirmeye devam ediyor. Federal Mogul, global müşterileri için tercih edilen ortağı olmayı hedeflemektedir.

IROX ® Polimer Kaplı Rulmanlar

Irox Polimer Yenilikçi IROX yatak kaplama yakıt tüketimi ve CO azaltır sürtünmeyi azaltarak emisyonları ve hibrid aşınma ve motor tasarımları start / stop, yanı sıra taşıma gücü ve güvenilirliği arttırarak yüksek çıkış motorları küçülme sağlar. Bu IROX aşırı motor uygulamalarında kabukları ömrünü beş kat fazla artırabildiği tahmin edilmektedir.

Temel özellikleri şunlardır:

Konvansiyonel bimetal yatakların üzerinde, aşınma direnci Geliştirilmiş daha iyi özellikleri kayar ve artan yorulma dayanımı sağlar.
Aşınmaya karşı koruma ve katı yağlayıcı eklemeler ile Polimer reçine bağlayıcı Aralıklı yağlama durumlara yöneliktir.


Bu nedenle maliyet etkin ve yüksek performanslı motoru mimarisi uzlaşmacı, sfero döküm veya dövme çelik krank biriyle uyum içindedir.

Glycodur ® Kuru Rulmanlar

30 yılı aşkın bir zamanda, biz sadece ilk yükleme sırasında ya hiç yağlama ve yağlama gerektirmez kendini yağlayan malzeme katmanları ile rulmanlar ürettik. Çevreye bağlılığımız bizim kurşunsuz kuru yatak malzemesi için, ama bizim solventsiz üretim süreçleri için de geçerli.

Yenilikçi teknolojiler sofistike, state-of-the-art üretim ve geliştirme tesislerine uygulanır. Bu tesisler bize sürekli konforu artırmak için tasarlanmış standart ve özelleştirilmiş ürünler için müşteri talebine cevap ve amortisörler, menteşeler, dişli kutuları, pompalar, vanalar, araba koltukları, vibrasyon takozları ve diğer ekipman gerektiren yatak malzemeleri için bakım azaltmak için izin verir.

* Kurşunsuz ve çevre dostu
* Solventsiz bir işlemde üretilir
* Yüksek teslimat performansı
* Mevcut Geniş ürün portföyü

Glycodur ® F

Irox Polimer GLYCODUR F yatakları olan bir 0,2 ila 0,4 mm gözenekli kalay bronz tabaka sinterlenir için, bakır kaplı çelik üssü var. Bu tabakanın gözenekleri politetrafloroetilen (PTFE) ve diğer sürtünme ile aşınma azaltıcı katkı maddeleri ile birlikte, bir haddeleme işlemi sırasında doldurulur. Aynı malzemeden bir üst tabaka çalışan bir tabaka oluşturur.

GLYCODUR F yataklar, optimum bir şekilde, bir PTFE karışımın kayar ve yağlama özellikleri olan sinterlenmiş bronz mekanik özelliklerini bir araya getirmektedir. Mükemmel boyutsal kararlılık ve ısıl iletkenlik bu kompozit malzemenin sonuçlarının yapısı.

Glycodur ® A

Irox Polimer GLYCODUR kuru bir sürgülü yatakları ayrıca bakır kaplı çelik taban ve 0,2 ila 0,4 mm sinterlenmiş kalay bronz tabaka var. Bu yatakların başlıca karakteristik sağlam sinterlenmiş bronz katılmış Polioksimetilen (POM) üst tabakasıdır.

Bu yüzey tabakası, 0,3 mm ve yağlama yağı için özellikler cepler nispeten kalın. GLYCODUR Bir kuru kaymalı yataklar az ilişkili kenarında yükler dahil uzaklaşmaları, etkilenir.Glycodur ® AB

Irox Polimer GLYCODUR AB sürgülü yatak POM bir 0.35 mm üst tabaka hariç olmak üzere, bir sürgülü yatak GLYCODUR benzer bir kompozisyon içerir. Bu fark, delme veya çevirerek ya da istisnai durumlarda mümkün ölçüsü ortadan kaldırmak ya da küçük bir işletim boşluk elde etmek için, raybalama geçişleri ile yüklenmiş üzerinde kayma yüzeyinin son işleme izin verir.

Glycodur ® Mesh Malzeme

GLYCODUR Hasır Malzeme otomotiv kapı menteşeleri, emniyet kemeri ön gerilim cihazları için burçlar, koltuk recliners için kemeri gergileri ve burçlar için burçlar için kovanlar gibi uygulamalarda kullanılır.

* Çok küçük montaj alanı
* Maliyet-etkin

Glycodur ® Mesh Malzeme

Federal Mogul Yataklar, Burçlar ve Yıkayıcılar

Federal Mogul Yataklar, Burçlar ve Yıkayıcılar Tasarım ve içten yanmalı motorlar için rulman imalatında kullanılan maddeler özel her özel uygulama eşleştirilir. Biz her yatak kendi bireysel işleve sahip olduğunu kabul ederler.

Rulmanlar onlar yüklü olması nerede olduğunuza bağlı olarak farklı şekillerde gelir. Eksenel yükler için pullar itme veya itme yaka gerekli iken, radyal yükler için, rulman kabukları ve burçlar, kullanılır. Federal Mogul üretir ve gereçleri:

* Çubuk (büyük uç) rulmanlar Bağlama
* Çubuk (küçük uç) burçlar Bağlama
* Krank mili ana yatak
* Eksenel rulman ve pullar
* Piston pimi burçları
* Eksantrik rulman ve burçlar
* Kütle balans mili yatakları ve burçları
* Külbütör burçları
* Avara dişli burçlar


Turboşarj Burçlar

Turboşarj Burçlar * Net şekil üretim yeteneği civarında
* Yüksek sıcaklık oksidasyon dayanımı
* Kontrollü ısıl genleşme
* Aşınma direnci yüksek derecede
* Kendinden yağlama özelliği


Turboşarj Gömlekler

Turboşarj Gömlekler * Net şekil üretim yeteneği civarında
* Yüksek sıcaklık oksidasyon dayanımı
* Kontrollü ısıl genleşme
* Aşınma direnci yüksek derecede
* Kendinden yağlama özelliği


Turboşarj Giyim Blokları

Turboşarj Giyim Blokları * Net şekil üretim yeteneği civarında
* Yüksek sıcaklık oksidasyon dayanımı
* Kontrollü ısıl genleşme
* Aşınma direnci yüksek derecede
* Kendinden yağlama özelliği

 
Skf
 
Nilos
 
Ina
 
Seeger
 
Borrelly
 
Federal Mogul
 
Ürünlerimiz

Rulmanlar

Skf
Ina
Toz Kapakları

Nilos
Teflon kaplı Burç

Federal Mogul
Emniyet Segmanı

Seeger
Yaylıpul Rondella

Borrelly
Skf

Rulmanlar

Keçeler

Yağlama

Mekatronik

Güç Aktarım Ürünleri

Teknik Destek

Tersane caddesi mahkeme sokak No:4/C 34420 Karaköy İstanbul    |    T: + 90 212 238 53 46 (pbx)    |    F: + 90 212 250 71 40    |    P: bilgi@erenrulman.com

© 2013 Eren Rulman Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.