Anasayfa
Bize Ulaşın
Twitter
Facebook


Ina-Schaeffler

Schaeffler Grubu INA marka motor, şanzıman ve dünya çapında endüstri için rulmanlar, Kayar Yataklar ve doğrusal sistemler gibi hassas bileşenlerinin geliştirilmesi ve üretimi ile 60 yıldır faaliyet göstermektedir.

INA marka ürünler yaratıcılığının yanı sıra şirketin müşterilerine üst düzey mühendislik üretim uzmanlığı gibi uygulama ve çözümler üretmektedir.

Global Teknoloji Ağı ile Schaeffler tüm dünyada uzmanların bilgi ve yenilikçi güçle bölgelerde mevcut yerel uzmanlıklarını birleştirerek Schaeffler yerel uzmanlığı güçlendirilmesi ve Schaeffler Teknoloji Merkezleri ve global uzman ağlarda işbirliği tanıtım yoluyla müşterilerine daha yakın mühendislik ve servis bilgilerini getiriyor. Yüksek kalitede yenilikçi, müşteriye özel çözümler alabilirsiniz. Global Teknoloji Ağı böylece Schaeffler kapsamlı makine ve sistemlerin genel maliyetleri azaltmak ve etkin çözümleri ile müşterilerinin rekabet gücünü artırmaya izin verir.

Yerel mühendisler uygulama mühendisliği, hizmet veya müşterilerin üretim süreçlerinde, ayrıntılı uzmanlığa sahiptir. Derinlemesine uzmanlık bilgisi gerektiren müşteri projelerinde yardımcı olmak anlamına gelir. Global Teknoloji Network bilgi alışverişi de dünyada Schaeffler satış mühendisleri proaktif, yenilikçi çözümler ile müşterilerine sunmak için çalışırlar. Bu şekilde, Schaeffler makine üreticileri ve fabrika operatörleri için kapsamlı destek sağlamaktadır.

 
Skf
 
Nilos
 
Ina
 
Seeger
 
Borrelly
 
Federal Mogul
 
Ürünlerimiz

Rulmanlar

Skf
Ina
Toz Kapakları

Nilos
Teflon kaplı Burç

Federal Mogul
Emniyet Segmanı

Seeger
Yaylıpul Rondella

Borrelly
Skf

Rulmanlar

Keçeler

Yağlama

Mekatronik

Güç Aktarım Ürünleri

Teknik Destek

Tersane caddesi mahkeme sokak No:4/C 34420 Karaköy İstanbul    |    T: + 90 212 238 53 46 (pbx)    |    F: + 90 212 250 71 40    |    P: bilgi@erenrulman.com

© 2013 Eren Rulman Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.