Anasayfa
Bize Ulaşın
Twitter
Facebook


Hakkımızda

Değerli Müşterilerimiz, Eren Rulman Web Sitesine Hoşgeldiniz,

Firmamız 1988 yılından beri faliyet gösteren Eren Rulman, Makina ve Otomotiv sektörüne yönelik rulman ve ekipmanları tedariği konusunda yıllardır kaliteli hizmet anlayış ve tecrübesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Eren Rulman kuruluşundan itibaren, hizmet ettiği sanayi ve makine sektöründe ihtiyacı en kolay ve hızlı şekilde en uygun fiyata sunabilmek amacı ile, çalışmış ve bu ilkesinden asla vazgeçmemiştir.

Eren , öncelikli olarak siz değerli müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlarda ürünler sunmayı kendine ilke edinmiş ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda zaman içinde geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Firmamız, bu yelpazenin daha da genişletilmesi ve kaliteyi en uygun şekilde sunmak için çalışmalarını devam ettirmektedir. Eren Rulman sektörde dünya lideri markalarla çözüm ortaklığı içinde Avrupanın çeşitli Ülkelerinden Sanayi ve Otomotiv rulmanları ithalatı yaparak ihtiyaç duyulan ürünleri Türkiye genelindeki müşterilerine ulaştırmaktadır.

Eren Rulman, İlkeli ve dürüst yönetimi sayesinde kısa sürede sektörünün öncüleri arasına girmeyi başarmış, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak önce hizmet parolası ile kaliteyi en iyi fiyata en iyi hizmetle sunmayı ilke edinmiştir.

Firmamız, Türkiye’de ve Dünya’da pazar lideri olan SKF markasının yetkili bayiidir. Satış cirosunun da büyük kısmı SKF markası altında gerçekleştirmektedir ; Yine INA marka rulmanların da yetkili satıcısıdır.

Ayrıca Türkiye Distribütörlüğünü yürüttüğümüz dört ayrı ürünümüz bulunmaktadır :

(NILOS RING rulman kapakları,
SEEGER emniyet segmanları,
FEDERAL MOGUL burçlar,
BORRELLY yaylı rondelaları)

Eren Rulman sizlerden aldığı güç ve güvenle, uzman satış ,uzman teknik kadrosu ve geniş stok yelpazesi ile hizmetinizde olmaya devam edecektir.

Amacımız;

Yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler sunarak müşterilerimize kendi sektörlerinde en üst kalitede ürün temin etmektir.

Hedefimiz;

Küçük, orta ve büyük ölçekli müşterilerimize yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler sunmaktır.

Misyonumuz;

Sektör içindeki sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirerek , gerekirse Şirket menfaatlerinden fedakarlıkta bulunarak Endüstri ve Sanayinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

Vizyonumuz;

Müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak gerçekleştirdiğimiz her işin daha sonraki işler için referans olmasını sağlamaktır. Dünyada, gelisen teknolojinin takipçisi olarak , ülkemizin bu bağlamda maksimum fayda sağlamasına öncülük etmektir

Firmamıza göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür eder. Çalışmalarınızda başarılar dileriz.

 
Skf
 
Nilos
 
Ina
 
Seeger
 
Borrelly
 
Federal Mogul
 
Ürünlerimiz

Rulmanlar

Skf
Ina
Toz Kapakları

Nilos
Teflon kaplı Burç

Federal Mogul
Emniyet Segmanı

Seeger
Yaylıpul Rondella

Borrelly
Skf

Rulmanlar

Keçeler

Yağlama

Mekatronik

Güç Aktarım Ürünleri

Teknik Destek

Tersane caddesi mahkeme sokak No:4/C 34420 Karaköy İstanbul    |    T: + 90 212 238 53 46 (pbx)    |    F: + 90 212 250 71 40    |    P: bilgi@erenrulman.com

© 2013 Eren Rulman Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.