Anasayfa
Bize Ulaşın
Twitter
Facebook


Skf

1928 yılından bu yana Türkiye`de faaliyet gösteren SKF Türk San. ve Tic.Ltd. Şti. ülkemizdeki yabancı sermayeli tek rulman firmasıdır.

SKF Türk; İstanbul Merkez, İzmir ve Adana Şubeleri, "SKF Distribütör" amblemli distribütörleri, geniş stok çeşidi, yaygın mühendislik, eğitim ve servis teşkilatıyla rulman sektöründe Türkiye` de en kolay ulaşılabilen bir servis şirketidir.

SKF Türk 1996 yılında rulman sektöründe ilk olarak ISO 9002 Kalite Sistem Belgesi, 2002 yılında Toplam Kalite Büyük Ödülünü , 2004 yılında Avrupa Kalite Başarı Ödüllerini almıştır.SKF Türk' ün kalite yolculuğu 6 Sigma çalışmalarıyla devam etmektedir.

SKF müşteri memnuniyetini en önemli ilke olarak benimsemiştir.

Distribütörü Eren Rulman; rulmanların doğru bakım ve servisi görevini yürütmektedir. Rulmanların düzgün olarak çalışmasında kolay montaj ve bakım yapılması için tam bir servis bakım ürünleri mevcuttur. Eren Rulman müşterilerin, rulmanlarının uzun ömürlü olması ve verimli çalışması için isteklerini karşılar.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda, Eren Rulman, rulman ve keçe ana ürünlerimiz olmakla beraber, rulman bakım malzemeleri (yağlayıcılar, montaj/demontaj aletleri, ısıtıcılar, hidrolik ekipmanlar, kaplin ayar cihazları, vibrasyon ölçüm ve analiz cihazları, yataklar ve güvenilirlik sistem ürünleri, servisler ve teknik eğitim için birebir SKF Türk ile çalışmaktadır.

İşletmelerin optimum verimde ve kapasitede çalışmasını sağlayacak, mekanik servis hizmeti, kestirimci bakım ,vibrasyon ölçüm ve analiz hizmetleri, lazerli kaplin ayarı ve danışmanlık konularını içermektedir.

 
Skf
 
Nilos
 
Ina
 
Seeger
 
Borrelly
 
Federal Mogul
 
Ürünlerimiz

Rulmanlar

Skf
Ina
Toz Kapakları

Nilos
Teflon kaplı Burç

Federal Mogul
Emniyet Segmanı

Seeger
Yaylıpul Rondella

Borrelly
Skf

Rulmanlar

Keçeler

Yağlama

Mekatronik

Güç Aktarım Ürünleri

Teknik Destek

Tersane caddesi mahkeme sokak No:4/C 34420 Karaköy İstanbul    |    T: + 90 212 238 53 46 (pbx)    |    F: + 90 212 250 71 40    |    P: bilgi@erenrulman.com

© 2013 Eren Rulman Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.