Anasayfa
Bize Ulaşın
Twitter
Facebook


Keçe

SKF Grubu; rulman dizaynı, üretimi ve pazarlamaları konularında Dünya Lideri olmasının yanında, bu ürünlerin tamamlayıcı ürünleri olan keçe ve sızdırmazlık elemanları konusunda da küresel liderlik konumuna sahiptir.

Keçe ve sızdırmazlık teknolojisi, SKF'in tüm endüstrilerde yapabilirliliklerinin vazgeçilmez bir parçasını oluşturmaktadır. SKF, tüm endüstrilerde kullanılan keçe ve sızdırmazlık elemanlarının hemen hemen hepsini kapsayacak ürün çeşitliliğine sahiptir: Radyal ve Aksiyal Şaft Keçeleri(en küçükten en büyük ölçülere kadar), Hidrolik Keçeler,farklı tiplerde şaft giydirmeleri, V-ring Keçeler,Mekanik Keçeler,Piston Keçeleri, Silici Keçeler, Rod Keçeler ve Statik Keçeler (O-ring).Bu ürünlerdeki standart ölçülerin yanında, tamamen müşterilerimizin ihtiyaçlarına ve spektlerine uygun olarak da üretim yapılmaktadır.

SKF Keçe'leri; sızdırmazlık elemanları teknolojisinde uzmanlığın,mükemmelliğin ve liderliğin göstergesi olmakla birlikte, tüm proseslerde toplam kaliteye ulaşmak ve müşterilerimiz için de , aşağıda belirtilen, özellikle 3 ana grupta toplayabileceğimiz faydaları sağlamak yolunda gösterdiğimiz sürekli gayreti sembolize etmektedir:

Güvenilirlik - Dünya çapındaki know-how uygulamalarımız,mükemmelleştirdiğimiz malzeme yapısı, dizaynlarımızı sürekli iyileştirme arzumuz ve en gelişmiş imalat tekniklerimizle ürettiğimiz modern ve verimli ürünlerimiz.

Pazar Liderliği- Kaliteli ürün ve servislerimizle, müşterilerimizin duruş zamanlarını azaltarak, bu sayede karlılıklarını ve ürün kalitelerini arttırmak.

Maliyet Etkinliği- Servis aktivitelerimizle birlikte ürün kalitemiz ve fiyatımız arasındaki, müşterilerimiz lehine geliştirdiğimiz uygun oran.

SKF olarak sızdırmazlık elemanlarında da tek sınırımız HAYAL GÜCÜMÜZ..........

Keçeler

 
Skf
 
Nilos
 
Ina
 
Seeger
 
Borrelly
 
Federal Mogul
 
Ürünlerimiz

Rulmanlar

Skf
Ina
Toz Kapakları

Nilos
Teflon kaplı Burç

Federal Mogul
Emniyet Segmanı

Seeger
Yaylıpul Rondella

Borrelly
Skf

Rulmanlar

Keçeler

Yağlama

Mekatronik

Güç Aktarım Ürünleri

Teknik Destek

Tersane caddesi mahkeme sokak No:4/C 34420 Karaköy İstanbul    |    T: + 90 212 238 53 46 (pbx)    |    F: + 90 212 250 71 40    |    P: bilgi@erenrulman.com

© 2013 Eren Rulman Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.