Anasayfa
Bize Ulaşın
Twitter
Facebook


Mekatronik

Mekatronik Günümüzde teknolojinin gelişimi ile birlikte endüstriyel işletmelerin eskiye oranla satınaldıkları ürünlerden beklentileride artmış ve beklentilerini en üst seviyede karşılayabilecek ürünleri tercih etmelerinin yolu açılmıştır. SKF yıllarca bu anlayış doğrultusunda Türkiye'de ve yurtdışında kullanıcının ihtiyaçlarını ve isteklerini düşünerek teknik bilgi ve now-how'ı ile kendi sektörünün baş atı olarak yoluna devam etmektedir. SKF bu yolda ilerlerken bünyesinde servis-yağlama-sızdırmazlık platformlarınıda geliştirmiş ve bu platformlarda çalışmalarını devam ettirmektedir.

SKF Mekatronik Platformu'da Türkiye'de 2008 yılından itibaren yapılandırılmış olup, Türk Sanayicisinin hizmetine sunulmuştur. Mekatronik Platformu 5 ana ürün grubunu içinde barındırmaktadır. Bu ürünlerin bazıları endüstride bilinen ve kullanılan malzemeler olup bir kısmı gelişen teknoloji ile artan güç, hassasiyet ve hız ihtiyaçları doğrultusunda talep görmektedir. Bu ürün grupları Kızaklama Sistemleri, Sürücü Sistemler, Actuatör Sistemleri, Pozisyonlama Sistemleri ve Manyetik Rulmanlardır.

 
Skf
 
Nilos
 
Ina
 
Seeger
 
Borrelly
 
Federal Mogul
 
Ürünlerimiz

Rulmanlar

Skf
Ina
Toz Kapakları

Nilos
Teflon kaplı Burç

Federal Mogul
Emniyet Segmanı

Seeger
Yaylıpul Rondella

Borrelly
Skf

Rulmanlar

Keçeler

Yağlama

Mekatronik

Güç Aktarım Ürünleri

Teknik Destek

Tersane caddesi mahkeme sokak No:4/C 34420 Karaköy İstanbul    |    T: + 90 212 238 53 46 (pbx)    |    F: + 90 212 250 71 40    |    P: bilgi@erenrulman.com

© 2013 Eren Rulman Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.