Anasayfa
Bize Ulaşın
Twitter
Facebook


Rulman

Günümüzde teknolojinin gelişimi ile birlikte endüstriyel işletmelerin eskiye oranla satın aldıkları ürünlerden beklentileri artmıştır. Bu doğrultuda beklentilerini en üst düzeyde karşılayabilecek ürünleri tercih etmenin yolu açılmıştır.

Skf yıllarca bu anlayışın önderliğinde Türkiye'de ve yurtdışında kullanıcının ihtiyaçlarını ve isteklerini düşünerek teknik bilgi ve know-how'ı ile kendi sektörünün baş aktörü olarak yoluna devam etmektedir.

Skf bu amaç doğrultusunda ilerlerken beş ayrı platformda çalışmalarını devam ettirmektedir ; rulman , mekatronik , sızdırmazlık elemanları , yağlama sistemleri ve servis.Rulman platformu diğer dört platformun da temelini oluşturan , kuruluştan bu yana sürekli gelişen ve yenilenen bir platformdur.

Bu platform pekçok ürünü kapsamaktadır.Bunların içerisinde sabit bilyalı , çift sıralı oynak bilyalı , çift sıralı oynak makaralı , eğik bilyalı , silindirik makaralı , konik makaralı , eksenel bilyalı , silindirik eksenel bilyalı , çift sıralı makaralı eksenel rulmanlar gibi rulman teknolojisinin kilometre taşı ürünler yer alırken bunun yanında paslanmaz sabit bilyalı , keçeli çift sıralı oynak makaralı , Carb rulmanlar , hibrit sabit bilyalı rulmanlar , Insocoat rulmanlar , yüksek sıcaklık rulmanları , yüksek sıcaklık y-rulmanları , Nowear rulmanlar , katı yağ ile yağlanan rulmanlar ve enerji tasarruflu rulmanlar gibi performans ve verimliliğin arttırılması için pekçok açıdan avantaja sahip ürünleri de içermektedir. Hibrit rulmanlar ; kirlilik , zayıf yağlama , elektrik akım geçişi , yüksek şaft hızı , vibrasyon , korozyon ve vakum gibi problemlerin baş gösterdiği noktalar için çözüm olarak üretilmiştir.

Eğik bilyalı rulmanlar-Eksenel bilyalı rulmanlar-İğne makaralı rulmanlar-Kaymalı yataklar-Makaralı rulmanlar-No Wear aşınmaya dayanıklı rulmanlar-Oynak bilyalı rulmanlar-Pop release yataklar-Rulman yatakları-Sabit bilyalı rulmanlar-Silindirik makaralı eksenel rulmanlar-Y rulman üniteleri diye çeşitlendirilmektedir.

Rulmanlar

 
Skf
 
Nilos
 
Ina
 
Seeger
 
Borrelly
 
Federal Mogul
 
Ürünlerimiz

Rulmanlar

Skf
Ina
Toz Kapakları

Nilos
Teflon kaplı Burç

Federal Mogul
Emniyet Segmanı

Seeger
Yaylıpul Rondella

Borrelly
Skf

Rulmanlar

Keçeler

Yağlama

Mekatronik

Güç Aktarım Ürünleri

Teknik Destek

Tersane caddesi mahkeme sokak No:4/C 34420 Karaköy İstanbul    |    T: + 90 212 238 53 46 (pbx)    |    F: + 90 212 250 71 40    |    P: bilgi@erenrulman.com

© 2013 Eren Rulman Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti. | Tüm Hakları Saklıdır.