Hakkımızda

About Us

Eren Rulman, 1988 yılından beri makina ve otomotiv sektörüne yönelik rulman ve ekipmanların tedariği konusunda kaliteli hizmet anlayışı ve tecrübesiyle çalışmalarını sürdürmektedir. Hizmet ettiği sanayi ve makine sektöründe ihtiyacı en kolay ve hızlı şekilde, en uygun fiyata sunabilmek amacı ile çalışmış ve bu ilkesinden asla vazgeçmemiştir. 

Eren Rulman, öncelikli olarak siz değerli müşterilerine kaliteli ve uygun fiyatlarda ürünler sunmayı kendine ilke edinmiş ve müşterilerinin talepleri doğrultusunda zaman içinde geniş bir ürün yelpazesi oluşturmuştur. Sektörde dünya lideri markalarla çözüm ortaklığı içinde avrupanın çeşitli ülkelerinden sanayi ve otomotiv rulmanları ithalatı yaparak ihtiyaç duyulan ürünleri Türkiye genelindeki müşterilerine ulaştırmaktadır. 

İlkeli ve dürüst yönetimi sayesinde kısa sürede sektörünün öncüleri arasına girmeyi başarmış, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak önce hizmet parolası ile kaliteyi en iyi fiyata en iyi hizmetle sunmayı ilke edinmiştir. 

Türkiye’de ve Dünya’da sektörün pazar lideri olan SKF markasının yetkili bayisidir. Yine rulman grubunda INA marka rulmanların satıcısıdır. 

Türkiye Distribütörlüğünü yürüttüğü lider markalar ile ürün grubunu genişlemeye devam etmektedir.

 • NILOS RING - Rulman Toz Kapakları
 • SEEGER-ORBIS - Emniyet Segmanları
 • FEDERAL MOGUL - Permaglide Burçlar
 • BORRELLY - Yaylı Pul Rondelalar
 •  

  Eren Rulman, müşterilerinin göstermiş olduğu ilgi ve güvenle, uzman satış ve teknik kadrosuyla ve geniş stok yelpazesi ile hizmetinizde olmaya devam edecektir. 

  Tüm müşterilerimize çalışmalarında başarılar dileriz. 

  Since

  1988

  Amacımız

  Vizyonumuz

  Amacımız;
  Yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler sunarak müşterilerimize kendi sektörlerinde en üst kalitede ürün temin etmektir.

  Ayhan EREN

  Genel Müdür

  Hedefimiz;
  Küçük, orta ve büyük ölçekli müşterilerimize yenilikçi, sürekli ve üstün çözümler sunmaktır.

  Ayhan EREN

  Genel Müdür

  Misyonumuz;
  Sektör içindeki sorumluluğumuzu en iyi şekilde yerine getirerek, gerekirse şirket menfaatlerinden fedakarlıkta bulunarak endüstrinin ve sanayinin gelişmesine katkıda bulunmaktır.

  Ayhan EREN

  Genel Müdür

  Vizyonumuz;
  Müşteri memnuniyeti ilkesini esas alarak gerçekleştirdiğimiz her işin daha sonraki işler için referans olmasını sağlamaktır. Dünyada, gelisen teknolojinin takipçisi olarak , ülkemizin bu bağlamda maksimum fayda sağlamasına öncülük etmektir.

  Ayhan EREN

  Genel Müdür