Federal Mogul

Federal Mogul 100 yıldan fazla süredir yenilik ve lider teknoloji aracılığıyla değer yaratmak için çalışmaktadır.

Bir yüzyılı aşkın süredir, Federal Mogul müşterilerimizin yeni nesil ürünler üretmek için gereken yenilikçi ürünler geliştirdi. Şirket, yakıt ekonomisi geliştirmek emisyonlarını azaltmak ve küresel mühendislik, üretim, dağıtım ve müşteri hizmetleri programları ile dayanıklılığı geliştirmek için yenilikler geliştirmeye devam ediyor. Federal Mogul, global müşterileri için tercih edilen ortağı olmayı hedeflemektedir.

Glycodur ® Kuru Rulmanlar

30 yılı aşkın bir zamanda, biz sadece ilk yükleme sırasında ya hiç yağlama ve yağlama gerektirmez kendini yağlayan malzeme katmanları ile rulmanlar ürettik. Çevreye bağlılığımız bizim kurşunsuz kuru yatak malzemesi için, ama bizim solventsiz üretim süreçleri için de geçerli.

Yenilikçi teknolojiler sofistike, state-of-the-art üretim ve geliştirme tesislerine uygulanır. Bu tesisler bize sürekli konforu artırmak için tasarlanmış standart ve özelleştirilmiş ürünler için müşteri talebine cevap ve amortisörler, menteşeler, dişli kutuları, pompalar, vanalar, araba koltukları, vibrasyon takozları ve diğer ekipman gerektiren yatak malzemeleri için bakım azaltmak için izin verir.

* Kurşunsuz ve çevre dostu
* Solventsiz bir işlemde üretilir
* Yüksek teslimat performansı
* Mevcut Geniş ürün portföyü

Glycodur ® F

Irox Polimer GLYCODUR F yatakları olan bir 0,2 ila 0,4 mm gözenekli kalay bronz tabaka sinterlenir için, bakır kaplı çelik üssü var. Bu tabakanın gözenekleri politetrafloroetilen (PTFE) ve diğer sürtünme ile aşınma azaltıcı katkı maddeleri ile birlikte, bir haddeleme işlemi sırasında doldurulur. Aynı malzemeden bir üst tabaka çalışan bir tabaka oluşturur.

GLYCODUR F yataklar, optimum bir şekilde, bir PTFE karışımın kayar ve yağlama özellikleri olan sinterlenmiş bronz mekanik özelliklerini bir araya getirmektedir. Mükemmel boyutsal kararlılık ve ısıl iletkenlik bu kompozit malzemenin sonuçlarının yapısı.

Glycodur ® A

Irox Polimer GLYCODUR kuru bir sürgülü yatakları ayrıca bakır kaplı çelik taban ve 0,2 ila 0,4 mm sinterlenmiş kalay bronz tabaka var. Bu yatakların başlıca karakteristik sağlam sinterlenmiş bronz katılmış Polioksimetilen (POM) üst tabakasıdır.

Bu yüzey tabakası, 0,3 mm ve yağlama yağı için özellikler cepler nispeten kalın. GLYCODUR Bir kuru kaymalı yataklar az ilişkili kenarında yükler dahil uzaklaşmaları, etkilenir.


Glycodur ® Mesh Malzeme

GLYCODUR Hasır Malzeme otomotiv kapı menteşeleri, emniyet kemeri ön gerilim cihazları için burçlar.

* Çok küçük montaj alanı
* Maliyet-etkin

Ürünlerimizle ilgili teknik bilgilere ve ölçü listelerine katalog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.