TIMKEN Hakkında

Timken Company, tasarım harikası rulman ve güç aktarımı ürünü markaları ile büyüyen bir portföye sahip bir global endüstri lideridir. Yüzyılı aşkın bilgi birikimi ve inovasyonla dünyayı daha da ileriye taşıyabilmek için global endüstri güvenilirliğini ve verimliliğini iyileştirmeye çalışmaktadır.

Endüstriyi hareket halinde tutan endüstriyel ekipman ve makinelerin güvenilirliğini ve verimliliğini artırmak için tasarlanmış kaliteli bir marka portföyü sunmaktadır.

Büyüyen mühendislik rulmanları ve güç aktarım ürünleri serisi, iş yaptığımız her yerde müşterilerimizin değişen ihtiyaçlarını karşılamak üzere tasarlanmıştır.

Timken Rulman
 

Özel Tasarım Rulmanlar

Timken® özel tasarım rulmanlar; hassas toleranslarla, özel iç geometrilerle, kaliteli malzemelerden üretilir. Konik, oynak makaralı, silindirik, eksenel ve bilyalı rulmanları, minyatür ve hassas rulmanları, kaymalı yatak burçlarını ve yataklı rulman ünitelerini içeren özel tasarım rulmanlarımız, tutarlı ve güvenilir şekilde yüksek performans sunar.

Güç Aktarım Ürünleri

Timken, endüstriyel ekipman ve makinelerin güvenilirliğini ve verimini artırmak için tasarlanmış, giderek genişleyen bir güç aktarım ürün portföyü sunar. Rollon®, Cone Drive®, Groeneveld® Yağlama Sistemleri, Philadelphia Dişli® tahrikleri, Carlisle® kayışları, Diamond® zincir, ve Lovejoy® kaplinleri, müşterilere sektörü canlı tutan çok çeşitli çözümler sunuyor.

Ürünlerimizle ilgili teknik bilgilere ve ölçü listelerine katalog sayfamızdan ulaşabilirsiniz.